namo siltinimas el. pastas info@namosiltinimas.lt | namo siltinimas telefonas +370 650 52012
Sužinokite šiltinimo kainą

Ekovata - kaina

Vienas iš svarbiausių etapų aukštos kokybės ir šiltų namų kūrime yra šiltinimas ekovata. Nors Lietuvoje yra didelis pasirinkimas įmonių, siūlančių atlikti namų apšiltinimo ekovata darbus, ne visos iš jų gali atlikti darbus pagal atitinkamą profesinį lygį. Nuo to kaip tehnologiškai teisingai bus apšiltintos namo sienos, grindys, stogas ir kitos namo konstrukcijos priklausys namo šiluminė varža ir investicija į namą. Išnagrinėjus įmonių pasiūlymus, kurios atlieka namo apšiltinimo ekovata darbus, šios paslaugos kaina, pakankamai, didelė. Todėl reikia naudotis tų specialistų pasiūlymais, kurie gali suteikti atliktiems darbams garantiją. Ilgalaikė įmonės „Gera troba“ patirtis namų šiltinimo srityje mūsų specialistams leidžia atlikti darbus ne tik aukščiausiu profesiniu lygiu, bet ir per minimalų laiką. Šiltinimo ekovata įmonės  „Gera troba“ kaina yra labai konkurencinga.

Svarbiausia ką gauna „Gera troba“ klientai, tai aukštos kokybės namo šiltinimo ekovata garantiją. Šios paslaugos kaina gana priimtina, ir rezultatas pranoks visus lūkesčius. Kokybiškas  namo konstrukcijų apšiltinimas ekovata bus atliktas per trumpiausią įmanomą laiką. Mūsų specialistų naudojama profesionali įranga, leidžia kokybiškai atlikti apšiltinimo ekovata darbus. Bet šiltinimo ekovata kaina dėl to nepadidėja.

Ekovatos kaina priklauso nuo techninių reikalavimų ir kitų veiksnių  

  • sausas ar šlapias sienų apšiltinimo būdas.
  • kokios namo dalys  apšiltinamos.
  • šiltinimo patalpų apimtys.
  • papildomi darbai, jeigu tokie yra.

Šiltinimo ekovata kainą lemia  šiltinimo ekovata būdai ir šiltinamų pastatų ar namo konstrukcijos. Pigiausiai kainuoja apšiltinti perdangas ir grindis nes ekovatos sanaudos yra mažesnės nei šiltinant uždaras konsrtukcijas, kuriose kartais sunaudojama dvigubas kiekis ekovatos.

Instaliuojant ekovatą mechanizuotu sausu būdu, į sienų ertmes, reikia daugiau kaip 45 kg/m3 tankio, todėl šiltinant tokias namo konstruktyvines dalis sunaudojama daugiau ekovatos nei šiltinant atviras namo kostrukcijas tokias kaip perdangos, grindys. Sunaudojus daugiau ekovatos išauga ir jos kaina. Ekovatos kainą lemia ir papildomi darbai.  Papildomi darbai, tai statybininkų neužbaigti darbai, ar darbai kurių nepadarė pats namo šeimininkas. Papildomų darbų kaina nustatoma po namo apžiūros.

Namo apšiltinimas atsakingas ir nekasdieninis darbas namo šeimininkui, todėl nerašome kainos vadinamos „apytikslios“ o tikslią kainą pateikeme po detalios  apžiūros.