namo siltinimas el. pastas info@namosiltinimas.lt | namo siltinimas telefonas +370 650 52012
Sužinokite šiltinimo kainą

aspraycathceiling2md

Apšiltinimas poliuretano puta tai moderniausia šių laikų šiltinimo tehnologija. Dažnai ši technologija vadinama III-os kartos šiltinimo technologija. Poliuretano putos laidumo koeficientas mažesnis už bet kokios tradiciškai naudojamos medžiagos: putų polistirolo (putplasčio), mineralinės vatos ar kitos šiuolaikinės medžiagos. Kaip pavyzdį galima pateikti faktą, kad 2 centimetrų putos izoliacijos sluoksnis yra ekvivalentiškas 50 centimetrų mūrui.

GALERIJA

Naudojama uždaroms ir atviroms pastatų konstrukcijoms šiltinti. Poliuretano putos PPU naudojamos labai sandariam įvairios paskirties pastatų, taip pat ir gyvenamųjų namų, šiltinimui. Poliuretano panaudojimas itin universalus – juo šildomos praktiškai visos mūrinių, medinių ir daugiabučių namų dalys, pradedant plokščiais ir šlaitiniais stogais, baigiant pamatais.

Naudojama ir automobilių kebulo šiltinimui, buitiniai ir pramoniniei tehnikai šiltinti (šaldytuvams, katilamas), vamzdynų izoliacijai, įvairioms talpykloms ir t,t.

Efektyviam šilumos taupymui patalpose sienas ir grindis rekomenduojame šiltinti 10 cm, o lubas – 15 cm sluoksniu.

Jau po apšiltintų paviršių dažniausiai iš karto galima tvirtinti apdailos medžiagas.

Poliuretano putos yra aukštos kokybės stabilus, ilgaamžis polimeras. – See more at: http://namosiltinimas.lt/siltinimas-poliuretano-putomis/#sthash.z1FhgD1r.dpuf

Poliuretano putos panaudojimas

  • Rekomenduojama šiltinti iki 15 cm storio

    Nesudėtingai ir be specialaus konstrukcinio pasiruošimo šiltinimo procesui galima šiltinti net ir šlaitinius stogus. Šiltinant senos konstrukcijos namus dažniausiai užtenka jau esamų konstrukcijų ir nereikalauja papildomų išlaidų. Jei stogo konstrukcija sandari poliuretano putos užpurškiamos tiesiog ant stogo dangos iš vidinės pusės. Jei stogo konstrukcija nesandari, po ja, tarp gegnių ir grebėstų dedama difuzinė arba hidroizoliacinė plėvelė. Poliuretano putos purškiamos tiesiog ant plėvelės.
  • Rekomenduojama šiltinti sienas iš lauko pusės. Tik tuo atveju, kai nėra galimybės šiltinti iš lauko pusės šiltiname iš vidaus ir ne storesniu kaip 5 cm sluoksniu. Ant sienos įrengtas karkasas turi atitikti norimo užpurkšti putos sluoksnio storį. Rekomeduojama sienas šiltinti iki 10 cm. storio. Nereikia palikti oro tarpo.
  • Rekomeduojama šiltinti iki 10 cm. storio. Nereikia palikti oro tarpo. Poliuretano putos išpurškiamos tarp lagių ir sulyginamos. Dedamos grindys. Nebijo drėgmės.
  • Poliuretano putomis apšiltintos lubos sulaiko šilumos tekėjimą iš pastato. Rekomenduojama šiltinti iki 10 cm. Lubas, skiriančias šiltas patalpas nuo šaltų, rekomenduojama šiltinti maksimaliu 15 cm storio sluoksniu. Nereikia palikti oro tarpo. Šiltinimui naudojamos ant įvairių paviršių: medinių, metalinių, Nereikalauja įpatingo paruošimo.

    Lubos šildomos užpučiant poliuretano putas ant lubose esančios konstrukcijos, jeigu bus naudojamas paviršius grindims. Jeigu patalpa virš lubų bus nenaudojama poliuretano putos išpučiamos tiesiog tarp balkių.

    Poliuretano puta turi būti apsaugota nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kiti panaudojimo būdai

• Gyvenamūjų namų apšiltinimas
• Stogo apšiltinimas
• Sienų apšiltinimas iš vidaus
• Pastato lauko sienų apšiltinimas
• Grindų apšiltinimas
• Pamatų apšiltinimas
• Stogo ir palepių apšiltinimas
• Įvairaus pobūdžio patalpų apšiltinimas
• Vamzdynų ir angų apšiltinimas
• Rezervuarų ir cisternų šiltinimas
• Talpyklų ir šaldymo kamerų šiltinimas

Savybės

Efektyvumas
Šiltinimui poliuretano putomis nereikia specialiai paruošti šiltinamų paviršių. Ji yra vertinama uz šiluminę varžą, bet esminis jos skirtumas yra tas, kad montuojama ne "gabalais" ar atskirais elementais, bet išpučiama ir taip gaunama vientisa medžiaga. Be to dėl montavimo specifikos ji efektyviai užpildo smulkius tarpus, gerai priglunda prie konstrukcijos elementų ar kitų "nepatogių" paviršių. Taip apšildomas namas ar stogas tampa sandarus, o Jūs gaunate tokią šiluminę varžą, kokios tikėjotės. Apšiltinant pastatus poliuretano putomis yra pasiekiamas vienas mažiausias šiluminis laidumas, kuris siekia 0,019-0,033 Vt/m°C, o tai reiškia gerikai mažesnį apšiltinimo medžiagų storį. Purškiamų poliuretano putų charakteristikos leidžia užtikrinti maksimalias šilumos ir energijos tausojimo charakteristikas.
Sandarumas
Apšiltinant poliuretano putomis yra sukuriama vientisa medžiaga, besiūlė ir nesudaro šalčiui laidžių tarpų. Galima šiltinti įvairių konstrukcijų statinius. Gerai prilimpa prie visų šiltinamų pastatų konstrukcijų. Gerai užpildo visus nelygumus, oro tarpus ir plyšius. Galima termiškai izoliuoti bet kokios sudėtingos konfigūracijos objektus.
Ekonomiškumas
Plonesnis poliuretano putų sluoksnis taupo ženkliai daugiau šilumos nei dvigubai storesnis kai kurių šiltinimo medžiagų sluoksnis.
Ilgaamžiškumas
Itin didelis ilgaamžiškumas, poliuretano putų eksploatacijos laikotarpis siekia daugiau kaip 30 metų.
Ekologiškumas
Poliuretano putos (PPU) pripažintos viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų. Jos ne tik neturi jokių žalingų sudedamųjų komponentų ir neteršia aplinkos, bet ir nedulka, atsparios pelėsiui, nepūva, jose neįsiveisia jokie kenkėjai - griaužikai, įvairūs parazitai bei žalingi mikroorganizmai.
Universalumas
Poliuretano putos lengvai montuojamos todėl tinka apšiltinant naujus ir remontuojant senus pastatus. Putos išpurškaimos todėl gerai sukimba su įvairių rūšių paviršiais. Putos yra gana lengvos ir nesudaro statybinių konstrukcijų apkrovos. Apšintinimo medžiaga itin atspari šalčiui bei šilumai, temperatūrų diapazonas nuo -100 °С iki +130 °С

Apšiltinimo kaina

Tik įvertinus numatomo šiltinti pastato būklę galima tiksliai įvardinti kainą. Tikslią kainą lemia daugybė detalių, ypač tai pasakytina apie renovuojamus senus pastatus. Todėl pastatų šiltinimo kaina yra sutartinė. Kreipkitės mes pasirengę Jums padėti.